PODZIEL SIĘ

Od godziny wszelkie portale internetowe w USA zaczęły się rozpisywać na temat kontynuacji przygód Spider-Mana w Marvel Cinematic Universe! Według portalu Variety, prezes Marvel Studios porozumiał się z Sony na dalszą współpracę!

Po wielkiej batalii Marvel Studios i Sony, gdy Ci drudzy nie przedłużyli umowy na wykorzystanie praw do wizerunku postaci Spider-Mana, nadszedł czas na pozytywną wiadomość, która jest zapowiedź filmu Spider-Man 3, który ma pojawić się w kinach 16 lipca 2021 roku.

Co najważniejsze rolę Petera Parkera ponownie zagra Tom Holland!

Według amerykańskich pismaków, tę informację potwierdził sam Kevin Feige, który jest bardzo podekscytowany, że podróż Spider-Mana w MCU będzie kontynuowana, a Marvel Studios jest szczęśliwe, że będą mogli tworzyć kolejne jego filmy.

Spider-Man 3 to czwarty film Marvel Cinematic Universe, który zostanie wydany w 2021 roku, bo do tej pory zapowiedziane zostały takie produkcje jak: Shang-Chi i Legend of the Ten Rings, Doctor Strange in the Multiverse of Madness oraz Thor: Love and Thunder.

Jak myślicie, jaki będzie tytuł trzeciego filmu o przygodach Petera Parkera? Mieliśmy Homecoming i Far From Home… Może czas na Home Alone? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. My pisaliśmy też o tym już wczoraj 😀

Tom Holland powróci jako Spider-Man do MCU?!