PODZIEL SIĘ

Reżyserzy filmu Avengers: Endgame, Joe i Anthony Russo uważają, że studio Sony popełnia błąd próbując kontynuować serię Spider-Man (w roli głównej miałby zagrać Tom Holland) bez współpracy z Marvel Studios.

Po bezprecedensowym sukcesie produkcji Avengers: Endgame, bracia Russo tymczasowo wycofali się z Marvel Studios oraz obaj oświadczyli, że byli wdzięczni za możliwość obsadzenia Toma Hollanda i wykorzystania go w produkcjach MCU.

Joe miał ostrzejsze słowa skierowane do Sony, mówiąc, że nie mogą po prostu powielić tego, co zrobił Prezes Marvel Studios, czyli Kevin Feige:

„Powiem tak, wycofując się i starając się być obiektywnym, jak to możliwe uważam, że to tragiczny błąd ze strony Sony, sądząc, że mogą odtworzyć dar Kevina Feige’a do opowiadania niesamowitych historii i niesamowitego sukcesu, jaki odniósł na przestrzeni ostatnich lat. Myślę, że to duży błąd.” – powiedział Joe Russo.

Mimo dużych wpływów braci Russo, to tak naprawdę nie mają ostatecznego głosu co do praw do postaci Człowieka Pająka. Fanom pozostało tylko czekać na to, czy będą jakieś pozytywne negocjacje ze strony Disney i Sony.