Aktor wcielający się w słynnego Azgardzkiego antybohatera przychodzi ze świeżą zajawką dotyczącą serialu „Loki”. Widowisko niedługo zadebiutuje na platformie Disney Plus.

Podczas tegorocznej gali MTV Movie, Tom Hiddleston zjawił się  w elektronicznej formie, aby zaprezentować ekskluzywny materiał dotyczący serialu „Loki”. Fani w ostatnich tygodniach mocno wyczekiwali premierę produkcji, która pojawi się wyłącznie na Disney Plus. Ekipa Marvel Studios musiała zauważyć panujące zniecierpliwienie i postanowiła jeszcze bardziej podkręcić emocje widzów wypuszczając specjalne ujęcia z Lokiego. Początkowy zwiastun został rozszerzony o kilka scen, gdzie tytułowa postać decyduje się na swoje ulubione sztuczki doprowadzając do różnych zwrotów akcji. Możecie zobaczyć nową wersję zapowiedzi poniżej:

Serial będzie opowiadał historię alternatywnej rzeczywistości, w której Loki poprzez swój wyskok w Avengers: Endgame dozna zupełnie nowych przygód. Premiera ukaże się już 9 czerwca, natomiast legalna możliwość obejrzenia w Polsce pozostaje kwestią sporną. Produkcja wyląduje na Disney Plus- Platformie streamingowej, która nie zadebiutowała w naszym kraju.