Marvel Studios rozszerzyło ekipę nadchodzącej produkcji „She-Hulk” dorzucając Jameelę Jamil jako Titanię, odwieczną rywalkę tytułowej bohaterki. Serial zadebiutuje na platformie Disney Plus w 2022 r.

Na początku ogłoszenia widowiska wiele internautów zaczęło spekulować nad powiązaniami bohaterki z Brucem Bannerem. Niedługo po tym owe plotki przy regularnym wypływie informacji odnalazły swoje potwierdzenie w rzeczywistości. Jednakże najnowsze doniesienia wskazują na to, że Jennifer Walters (She-Hulk) otrzyma własny zestaw antagonistów. Według nowego raportu od The Illuminerdi i Comic Book, Jameela Jamil dołączy do obsady jako długoletnia przeciwniczka głównej postaci. Aktora jest najbardziej znana ze swojej roli w serialu „The Good Place”, również zobaczyć ją można w filmie Jurassic World: Camp Cretaceous.

W komiksach Titania pochodzi z Denvers i została uprowadzona przez Doktora Dooma przy okazji crossoveru Marvela w 1984 r. Czarny charakter obdarzył kobietę wyjątkowymi zdolnościami objawiającymi się nadludzką siłą oraz wytrzymałością, aby wykorzystać ją w walce. Choć jej rola nie zawsze była przesiąknięta złem to jest kojarzona przede wszystkim z bycia główną antagonistą She-Hulk. Obecnie nie wiadomo jak dużą rolę będzie odgrywała w serialu Marvela.

Co sądzicie o rozwoju fabuły She-Hulk? Czy jesteście podekscytowani pojawieniem się Titanii w serialu? Dajcie znać w komentarzach!