Nowa wersja Visiona może pojawić się w serialu, kontynuującym historię Iron Mana.

Serial “WandaVision” zakończył się kilkoma ciekawymi cliffangerami i w ciekawy sposób stworzył furtki do kontynuacji historii obecnych tam bohaterów. Poza oczywistym wątkiem Wandy, która oficjalnie stała się Scarlett Witch, nie wiemy co dalej z nowo powstałym White Visionem.

Jego wątek z pewnością będzie kontynuowany w sequelu “Doctora Strange’a”, czyli “Multiverse of Madness“. Jednak bardzo możliwe, że wcześniej pojawi się w serialu “Armor Wars”. Serial będzie skupiał się wokół wątku technologii Starka, którą będą próbowali zdobyć jego wrogowie. W jej obronie stanie najbliższy kompan Iron Mana – James Rhodes, a.k.a. War Machine.

Bardzo możliwe, że obiektem zainteresowania stanie się również nowa wersja Visiona, stworzoną przez organizację SWORD. W finałowym odcinku “WandaVision”, po zaciętej walce oraz polemice z oryginalnym Visionem, android zniknął z Westview. Jeżeli istnienie White Visiona zostanie ujawnione dla świata, antagoniści nadchodzącego serialu “Armor Wars” mogą rozpocząć na niego polowanie.

Jesteście ciekawi, jaka będzie przyszłość tego bohatera w MCU?