Marvel Studios miało w tym roku mnóstwo czasu na pracę nad wprowadzaniem nowych projektów za kulisami. Do tego nie tak dawno pojawiły się pogłoski dotyczące zainteresowaniem projektem Young Avengers.

Nowe informacje od Murphy’s Multiverse ujawnia grupę nowych firm produkcyjnych założonych przez Disneya. Do tego jedna z nich może wskazywać na pojawienie się Young Avengers.

Według scooper supreme, trzy utworzone firmy produkcyjne to Standoffish Productions, Log Jam Productions i Blueberry Waffles Productions. Ta ostatnia służyła jako inspiracja do pomocy w procesie wstępnym dotyczącym rozwoju projektu Young Avengers. Jak podkreśla Arlyn Murphy z Multiverse, był czas, kiedy tytułowa grupa młodych bohaterów nieustannie spotykała się w Joe’s Diner, aby zjeść śniadanie. Podczas jednego z numerów Kid Loki domaga się naleśników z jagodami. To właśnie te małe niuanse mogły być inspiracją do nazw ww. firm. Oczywiście ta teoria może wyglądać na naciąganą, ale też gdzieś może leżeć ziarnko prawdy.

Kinowe Uniwersum Marvela potrzebuje czegoś na wzór Avengers. Ponieważ nie wiadomo, jak widzowie zareagują na The Eternals. Natomiast Młodzi Avengersi mogą przynieść większego rozgłosu wśród fanów na całym świecie!