Pisarka She-Hulk, Dana Schwartz, przedstawiła aktualizację nadchodzącej serii Disney Plus.

W tej chwili nie jest jasne, kiedy dostaniemy pierwszy serial telewizyjny Marvel Studios na Disney Plus razem z serialem The Falcon i Winter Soldier. Z drugiej strony WandaVision zakończyło filmowanie, więc jest szansa, że uda się zobaczyć tę serię jako pierwszą. Tak czy inaczej, Marvel Studios ma wielkie plany dotyczące Marvel Cinematic Universe na Disney Plus, który obejmuje serię She-Hulk.

Niewiele wiadomo na temat serialu She-Hulk, chodzą pogłoski, że Mark Ruffalo, prawdopodobnie pojawi się w serii, oraz że Marvel Studios szuka aktorki typu Alison Brie do obsadzenia w roli głównej. W skład scenarzystów wchodzi Jessica GaoDana Schwartz i inni.

Schwartz niedawno ujawniła na Twitterze, że skrypty są już ukończone, a She-Hulk jest coraz bliżej kręcenia.

„Pokój Scenarzystów „She-Hulk” skończył , więc jeśli zdarzy ci się być showrunnerem szukającym pisarza, który żartuje i pisze książki oraz zna wiele śmiesznych historycznych faktów, daj znać!”

Serial będzie opowiadał historię Jennifer Walters która, zdobędzie umiejętności swojego nadludzkiego kuzyna, Bruce’a Bannera / Hulka (Mark Ruffalo), co wpłynie na jej życie jako prawnika i superbohaterki.