Tony Stark, gdy przejął po swoim ojcu potężną firmę Stark Industries już z miejsca stał się najbogatszym człowiekiem w świecie Marvela, jednakże ostatnio również sporo zarobił!

Największą potęgą i mocą Tony’ego Starka jest jego majątek, który już wcześniej opiewał na miliardy dolarów, jak i również konkurował z Brucem Waynem z oczywiście konkurencyjnego DC Comics. Dysponując tak ogromnym majątkiem, jego możliwości ogranicza jedynie wyobraźnia. A teraz stał się jeszcze bogatszy, w momencie sprzedaży Stark Unlimited (komiksowa nazwa firmy na Ziemi-616), a z takim zastrzykiem pieniędzy i wolnym czasem Tony ponownie będzie zaskakiwał swoich czytelników!

W ostatnim numerze komiksu Iron Mana czytelnicy mogli być świadkami, zaskakującej decyzji Tony’ego Starka, który zrezygnował z biznesu na rzecz swojego zaufanego naukowca odpowiedzialnego za dział robotyki – Andy’ego Bhanga. Teraz, w zapowiedzi numeru Iron Man #1, w którym to Tony Stark wraca „do podstaw”, okazuje się, że Tony nie tylko przekazał swój biznes Andy’emu, ale także sprzedaje wszystkie swoje udziały w firmie – za aż 65 miliardów dolarów!

Iron Man komiks

Chociaż szybko nie zobaczymy Iron Mana nawet w innej wersji w Kinowym Uniwersum Marvela, to przynajmniej mamy okazję poczytać naprawdę ciekawe opowieści w komiksach Marvel Comics.