Ludacris prawdopodobnie potwierdza lub przynajmniej mocno sugeruje, że akcja filmu “Fast & Furious 9” będzie odgrywana w kosmosie!

Seria filmów Fast & Furious zarobiła już ponad 5,9 miliarda dochodów z samych dochodów ze sprzedaży biletów w kinach, a więc jest to tak naprawdę spore uniwersum, które małymi krokami rozszerza się na bardzo interesujące spin-offy jak np. produkcja “Hobbs & Shaw”.

Nic dziwnego, że scenarzystów ponosi fantazja i w serii, która na początku bardziej przykładała się do pokazywania tuningowanych samochodów, a także wyścigi uliczne, aż do sensacyjnych filmów akcji porównywalnych do tych z superbohaterami. Porównanie nie jest koloryzowane, bo złoczyńcą w Hobbs & Shaw była zmodyfikowana postać nazywającą się Czarnym Supermanem!

Bohaterowie serii nie raz wyskakiwali swoimi wozami z samolotu, czy też nawet mieli okazję podziwiać okręty wodne, to jeszcze nie widzieliśmy statku kosmicznego i akcji rozgrywanej w kosmosie! Takie plotki i sugestie pojawiały się od paru lat, ale dopiero teraz w wywiadzie zapytano Ludacrisa o to co jeszcze zobaczymy wspaniałego w nadchodzących projektach.

Aktor oczywiście nie potwierdził takiego planu, jednakże też go nie wykluczył i znacząco podsycał temat podróży w kosmos.

Nasza redakcja stanowczo sądzi, że ten pomysł dojdzie do realizacji!