W artykule postaram się nie spoilerować wydarzeń z finałowego odcinka pierwszego sezonu Stargirl!

Podczas gdy Brainwave za pośrednictwem sygnałów próbował przejąć kontrolę nad umysłami mieszkańców Blue Valley byliśmy świadkami poznania pewnej dziewczynki z którą zetknął się Icicle.

To samo dotyczy pozostałych dorosłych w Blue Valley. Na początku sezonu dorośli w mieście zaczynają zamierać w miejscu, oszołomieni, mimo że dzieciaki krzyczą i próbują zwrócić ich uwagę. W centrum Blue Valley mała dziewczynka próbuje bezskutecznie sprowokować ojca i zwraca się do Jordana Mahkenta (Neil Jackson), który mówi jej, że kiedy to się skończy, jej tata będzie dobrym człowiekiem.

Dorośli ludzie za sprawą Brainwave’a zamierali i stali w bezruchu, niektórzy zaś umierali, gdy próbowali się obronić przed napływem negatywnych sygnałów. Ujęcia pokazały również ulicę miasta, a obok zamierających dorosłych widzieliśmy nastolatków i płaczące dzieci, nad którymi nie zamierzano przejąć kontrolę.

Uwagę zwróciła pewna dziewczynka, która na ulicy rozpaczała z powodu tego jak świat dla dorosłych się zatrzymał. Do tego zaczepił ją Jordan Mahkent (Icicle) obiecując jej, że ojciec po zmianie będzie jeszcze lepszy.

W dziewczynkę wcieliła się uwaga! Lexi Rabe, która w Avengers: Endgame zagrała rolę córki Tony’ego Starka, czyli Morgan Stark!

Jest to naprawdę bardzo miłe cameo i na pierwszy rzut ja sam nie połapałem się, że skądś ją znam… Miła niespodzianka!