PODZIEL SIĘ

Od wczoraj w sieci panuje wrzawa dotycząca rozmowy Kevina Smitha w swoim podcascie Fatman Beyond, gdzie poruszył możliwość pojawienia się aktora Charliego Coxa w roli Daredevila w nadchodzącym filmie Spider-Man 3!

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

Jak wiemy Charlie Cox wcielał się w rolę Matta Murdocka / Daredevila przez trzy sezony serialu “Daredevil” produkcji Netflix Originals. Jednakże jego przyszłość nadal nie jest znana, gdy Disney zerwał współpracę z Netflixem, a wszystkie seriale i ich bohaterowie odeszli w zapomnienie. Na ten moment wiele się spekulowało, iż platforma Disney+ stworzy dla nich miejsce lub nawet zobaczymy ich w MCU, aczkolwiek do dnia dzisiejszego tak też się nie stało, a Disney-Marvel nawet nie ujawnił takich planów.

Wracając do podcastu Kevina Smitha, to poruszył on temat oparty na pewnej informacji o możliwości pojawienia się Daredevila w trzecim filmie Spider-Mana. Jednak w świat ruszyła lawina informacji, którą media okrzyknęli na PEWNĄ. Jednakże teraz Smith za pośrednictwem twittera postarał się odnieść do tej rozmowy i informacji, która była tylko plotką, a nie informacje z wewnątrz Marvel Studios!

Niestety nie pocieszył on fanów Daredevila, aczkolwiek pojawienie się tego bohatera w trzecim filmie Spider-Man nie byłoby czymś dziwnym, ponieważ sam Peter Parker będzie potrzebował prawdziwego mentora i przyjaciela, a także prawnika. Zatem kto inny, jak nie sam Matt Murdock?!