PODZIEL SIĘ

Uwaga na spoilery dotyczące 8×02 odcinka Arrow!

Gdy jesteśmy po 8×02 epizodzie Arrowa, w którym to główny bohater ponownie wrócił do Hongkongu, gdzie spotkał starych znajomych, takich jak Tatsu aka Katana, możemy być lekko zaskoczeni pewnym faktem!

Jakiś czas temu dostaliśmy oficjalna informacje o tym, że Lyla Micheals, znana nam już od pierwszego sezonu serialu, w Kryzysie zostanie przedstawiona jako Harbinger. Jest to kosmiczna sługa Monitora, która pomagała mu powstrzymać Kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Kiedy wszyscy myśleli, że zmiana Lyli nastąpi dopiero w samym crossoverze, nowy odcinek dał nam coś bardzo zaskakującego.. Okazuje się, że Lyla działa jako Harbinger już od samego początku serialu, a Monitor nie jest dla niej nikim obcym.

W finałowej scenie odcinka widać spotkanie pomiędzy obiema postaciami. W pewnym momencie Monitor pyta, czy Lyla wykonała swoją misję, na co ona odpowiada, że udało jej się zdobyć Dr. Wonga. Całość skwitował Monitor, mówiąc Zatem pozwól, że zaczniemy (engThen let us proceed)

Wątpię, by ktoś się spodziewał takiego rozwoju akcji. Do tego świadomość tego, że Lyla już od lat jest podlega kosmicznym bytom, daje wiele możliwości, jak od dawna wyczekiwane przez fanów pojawienie się Korpusu Latarni na czele z Johnem. Niestety, by dowiedzieć się więcej, trzeba będzie poczekać do crossoveru.

Co myślicie o takim zaskoczeniu? Podzielcie się opinią na naszym Facebooku i Discordzie.