Rola Mrocznego Rycerza w końcu została zaklepana! Bena Afflecka zastąpi Robert Pattinson, który w końcu będzie miał okazję pozbyć się łatki „tego gościa ze Zmierzchu”. Na chwilę obecną praktycznie nic nie wiemy na temat tej produkcji, poza tym, iż pojawi się w niej Pingwin i Kobieta Kot. Teraz doszły nas plotki o kolejnej dwójce!

Nie ma Batmana bez Robina, prawda? Jak donosi Forbes, bardzo możliwe, że młody pomocnik Bruce’a wspomoże go w walce z przestępczością w nadchodzącej produkcji Matta Reevesa. Poza wcześniej wymienionej dwójki złoczyńców, mówi się także o Człowieku Zagadce. Podobno wszystko to ma być potwierdzone już niedługo, gdyż niebawem mają zostać ogłoszeni zwycięzcy castingu!

O ile obecność Cudownego chłopca jak najbardziej cieszy, tak nie jestem pewien, czy faktycznie potrzebny jest trzeci villain, chyba że miałoby to działać na podobnej zasadzie co w zakończonym już „Gotham”, gdzie Riddler i Pingwin stanowili swoistego rodzaju duet. W przeciwnym razie martwiłbym się, czy Reeves da radę wcisnąć tyle wątków w jeden film.

Myślicie, że plotki się sprawdzą? Kogo widzielibyście w powyższych rolach? Corey Michael Smith zyskał wielką sympatię widzów swoim występem w wyżej wymienionym serialu, a co gdyby tak obsadzić go w ‘większej’ produkcji?

Potencjalna data premiery Batmana to 25 czerwca 2021 roku! Zdjęcia mają ruszyć tej jesieni.