PODZIEL SIĘ

Nadal nie jest wiadome kto (i czy w ogóle) przejmie rolę Tony’ego Starka a.k.a. Iron Mana po wydarzeniach w “Avengers: Endgame”, jednakże jeśli Downey Jr. postawi na swoim, będzie to Riri Williams czyli…Ironheart!

Mimo tego, że w najnowszym filmie “Spider-Man: Far From Home” to Peter Parker będzie chciał zastąpić swojego mentora – Tony’ego Starka, jest duża szansa, iż Marvel Studios w końcu oficjalnie przedstawi postać, która przejmie rolę “Avengersa w zbroi”.

Czy może to być Riri Williams a.k.a. Ironheart? Wygląda na to, że to właśnie na nią padłby wybór Roberta.

Twórczyni Ironheart – Eve Ewing – przestawiała Downey Jr-a publiczności podczas zeszłotygodniowej gali w Gene Siskel Film Center. Jak wynika z zamieszczonego niżej tweeta, gwiazda “Avengersów” wyraziła się jasno – młoda bohaterka powinna przejąć pałeczkę Starka i dołączyć do MCU.

Już w zeszłym roku pojawiły się pomysły na wprowadzenie tej postaci do świata Marvel, jednak zakładały one wersję, w której Stark trenuje Ironheart do bycia jego zastępczynią. Oczywiście po wydarzeniach w “Avengers: Endgame” taki scenariusz jest niemożliwy, jednakże sens miałoby po prostu przejęcie zbroi i dziedzictwa Starka przez Riri, którą miałoby zainspirować poświęcenie i bohaterstwo Iron Mana.

Na nasze nieszczęście, nawet jeśli Marvel rzeczywiście planuje wprowadzić postać Williams do MCU, zapewne nie stanie się to w najbliższym czasie. Jednak jakoś lżej się na sercu robi wiedząc, że RDJ dał swoje błogosławieństwo i zaaprobował tę postać.

A wy, chcielibyście zobaczyć kogoś nowego w zastępstwie Starka? Czy może wolicie kogoś ze starej ekipy? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!