PODZIEL SIĘ

Marvel Studios w 2017 r. wydał nowy serial pt. „Inhumans”, który trafił na kanał ABC, gdzie w rolę Black Bolta wcielił się aktor Anson Mount. Po wątpliwym sukcesie stacja anulowała dalsze prace nad serialem i zakończyła jego żywot tuż po pierwszym sezonie.

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Jak podaje portal Heroic Hollywood serialowy Black Bolt na panelu Dallas Fan Days swoją wypowiedzią wywołał sporo nadziei na reboot Inhumans.

„Ludzie mogą być nieświadomi, ale w hollywoodzkiej branży krążą plotki na temat negocjacji Disney+ i możliwej ponowne próbie produkcji Inhumans. Ponoć Vin [Diesel] zawsze chciał odegrać rolę Black Bolta, także trwają tego typu negocjacje.”

Aktor zdradził również, iż ma nadzieję na kolejną szansę dla „Inhumans” mimo możliwej utraty roli Black Bolta na rzecz innego aktora.

„Naprawdę chcę kolejnej szansy dla „Inhumans”, chce, żeby ten serial odniósł sukces, chętnie to zobaczę. Myślę, że jest to najciekawszy mały świat Universum Marvela, zatem to po prostu musi zostać zrobione — musi dostać odpowiedni dom i posiadać odpowiedni wydźwięk oraz ogólną wizję.”

Z niecierpliwością czekamy na kolejne doniesienia à propos reboota „Inhumans”. Tylko czy aby na pewno zmiana aktora jest odpowiednim posunięciem?