PODZIEL SIĘ

Od jakiegoś czasu pojawiają się plotki o planach Marvel Studios i Kevina Feige’a dotyczących filmu o dwóch niezwykle popularnych postaciach ze świata komiksów – Wolverinie i Hulk’u.

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Fanom komiksów doskonale znany jest tytuł “Hulk vs Wolverine”, dlaczego więc tytuł filmu będzie zaczynał się od pseudonimu zielonego mutanta? Wynika to z faktu, że Marvel Studios nadal nie posiada pełnych praw do Hulk’a, tak jak do Wolverine’a przez fuzję Disney’a z Fox’em.

Studio Universal Pictures posiada pełne prawa do Hulka, dlatego też na srebrny ekran nie trafił solowy film o zielonym potworze od 2008 roku. Hulk pojawił się w filmie “Thor: Ragnarok”, jednak był on jedynie postacią drugoplanową.

Według plotki pochodzącej z Facebooka Mikey’a Sutton’a, postać Hulka w “Wolverine vs Hulk” będzie głównie oparta na jego wcieleniu z jednej z najpopularniejszych serii komiksów – “Immortal Hulk”. Oznacza to, że głupkowaty Hulk z “Avengers: Endgame”, który rozczarował wielu fanów, nie zostanie użyty. Jeżeli chodzi o postać Wolverine’a, Marvel zapowiedział, że zamierza znaleźć do tej roli zupełnie nowego aktora.

Film może mieć swoją premierę za 3 lub 4 lata, jednak liczy się fakt, że Marvel Studios ma go w swoich planach.