PODZIEL SIĘ

Portal The Hollywood Reporter informuje, iż dział Marvel Television zostaje połączony z Marvel Studios i szykuje się wiele zwolnień (współczucia dla kredytobiorców)!

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

Chociaż tak naprawdę dział telewizyjny Marvel jak do tej pory nie spisał się ponad stan możliwości tego co reprezentuje dział od kinowego uniwersum, to tak naprawdę zawsze może być żal pracowników, którzy otrzymają wypowiedzenie umowy… Chociaż niektórzy szczęściarze zostaną przydzieleni do Marvel Studios, czyli jeden wielki dział, który będzie odpowiadał za filmy i seriale trafiające na platformę Disney+.

Pierwszym serialem Marvel Studios będzie produkcja pt. “The Falcon i Winter Soldier”. Warto przypomnieć, że szefem Marvel TV był znany Jeph Loeb, który prawdopodobnie również straci swoją posadę, a to dlatego, że Kevin Feige chce być ponad wszystko i trzymać ręce nad wszystkimi projektami desygnowanymi logiem Marvel.

Fani seriali animowanych, które dopiero pojawią się na platformie Hulu nieco zadrżeli na wieść o likwidacji działu Marvel TV, jednakże włodarze Disney-Marvel obiecują, że takie produkcje animowane jak: Helstrom, Howard the Duck, MODOK, Hit-Monkey, Tigra & Dazzler i The Offenders bez zmian trafią na platformę streamingową Hulu!