PODZIEL SIĘ

Według niektórych źródeł Marvel Studios poszukuje transpłciowej aktorki, która miałaby zagrać nieznaną nam jeszcze z ekranu postać w 4. fazie. Czy tajemniczą bohaterką może być Sera?

Całkiem niedawno Marvel Studios obiecało fanom, że decyzje dotyczące obsadzania ról w produkcjach będą lepiej przemyślane. Teraz dowiadujemy się, że studio poszukuje transpłciowej aktorki, która ma dołączyć do obsady jednego z nowych projektów.

Na ten moment nie mamy pewności, czy chodzi o film, czy serial na platformę Disney+, lecz portal GeeksWorldwide twierdzi, że praca na planie ma się rozpocząć już w 2020 roku, co wcale nie pomaga w ustaleniu, do jakiej produkcji Marvel poszukuje tak charakterystycznej aktorki.

Zastępczym imieniem postaci jest “Jessica”. Marvel poszukuje transpłciowej aktorki każdej rasy pomiędzy 20 a 30 rokiem życia do wcielenia się w tajemniczą postać. Portal GeeksWorldwide twierdzi, że może chodzić o Serę, co zdecydowanie miało by sens. Jest to najbardziej rozpoznawalna przez fanów transpłciowa postać Marvel Comics.

Czy nowa postać pojawi się w “Thor: Love and Thunder” jako królowa Valkyrii? To jedynie spekulacje, jednak wszystko jest możliwe!