PODZIEL SIĘ

Nie minął miesiąc od Imprezy Nieskończoności w Warszawie, a my już mamy dopięty na ostatni guzik kolejny, być może jeszcze lepszy zlot!

Tym razem zapraszamy Was do Insert Coin przy ulicy Piotrkowskiej 79 już jutro od godziny 17! Obsługa lokalu zaprowadzi Was do naszego flarrowowego stółu, gdzie będziecie mogli poznać nowych znajomych, podzielić się na żywo opiniami o DC i Marvelu, ale także porozmawiać na luzie z redakcją oraz całym mnóstwem gości. Insert zadba o tanie i dobre napitki (w tym specjalne drinki superhero), a dzięki partnerom nie zabraknie dobrego jedzenia! Podczas zlotu będzie również możliwość wzięcia udziału w wielu fantastycznych konkursach. Daj znać że będziesz, klikając na naszym wydarzeniu!

Pełny harmonogram zlotu:

Nie zapomnijcie o naszym niesamowitym afterku, czyli imprezie tematycznej Superhero Party w Lordi’s Club! Na zlocie rozdamy 200 zaproszeń, które upoważniają do darmowego wejścia na imprezę.

Więcej informacji na wydarzeniu:

Komnata Tajemnic by Ciroc | Noc Superbohaterów

Oficjalni partnerzy zlotu:

1. Partner www.naklejkon.pl – dostarcza nam na zloty niesamowitej jakości wlepki superhero!

2. Partner www.egmont.pl – Najlepsza księgarnia internetowa w Polsce! Dziękujemy za dostarczone komiksy, które wykorzystamy podczas konkursów!
https://emp0pwn0cdn0blob0egmont0prod.static-osdw.pl/egmontfiles-repository/4a25baac3ea74f4a80b0398dff87e70a/egmont
3. Partner EC1 Łódź – Który zachęci nas do uczestniczenia w wystawie “Sztuka DC – Świt Superbohaterów” (od września 2019 r. w Hali Maszyn EC1). Dzięki naszej współpracy zyskamy kolejne gadżety do puli nagród!
Batman, Wonder Woman i Superman w EC1 Łódź
4. Breadnia poleca się na śniadanie, lunch i obiad.
5. Dzięki Jerry’s Burger kuchnia amerykańska zagości na łódzkich stołach.
6. Będziecie mogli na naszym zlocie wygrać vouchery do największego łódzkiego escape roomu – Mysterious room!

7. Kubki do wygrania w naszych konkursach powstają dzięki Zamów Kubek. Chcecie jakiś wyjątkowy? Wyślijcie im wiadomość!

8. Podczas zlotu będziecie mogli spróbować również smakołyków z dalekiego wschodu! Restauracja Kaminari Sushi zaprasza na przeciwko Inserta!

Wybierasz się na nasz zlot? Dołącz do naszej konferencji na Messengerze, odpowiemy na Twoje pytania, doradzimy w sprawie stroju, a może nawet umówisz się z kimś na wspólny dojazd. Kliknij tutaj.

Bardzo chcesz być na zlocie, ale nie możesz? 🙁 Zawsze można rozkręcić Discord Party, gdzie jedzenie dostarcza Big Belly Burger! Dołącz tutaj.