PODZIEL SIĘ

Ralph Dibny postać bardzo ikoniczna, która wiele dała serialowi The Flash bo wniosła ze sobą sporo świeżości, wigoru i humoru. Głupkowaty zabawiaka, który myśli, ze żadna kobieta mu się nie oprze, a on sam jest mistrzem podrywu. Oczywiście rzeczywistość jest brutalna, a on sam jak było widać nie obcował z kobietą już od bardzo dawna. Jednakże w szóstym sezonie istnieje dla niego miłosna szansa!

Podczas finału piątego sezonu The Flash, Ralph Dibny trzymał akta podpisane nazwiskiem Dearbon. Z komiksów wiemy, że z pewnością chodzi o Susan Dearbon, znaną również jako Sue, która w późniejszym czasie poślubiła Ralpha Dibny’ego i przyjęła jego nazwisko.

Chociaż nie mamy pewności czy jej postać pojawi się w kolejnym sezonie serialu, to jednak aktor Harley Sawyer ma wielką nadzieję, że tak się stanie ponieważ będzie to świetny wątek miłosny do przedstawienia widzom.

Ralph przez długi czas starał się o względy Caitlin Snow, ta jednak pozbawiła go jakichkolwiek szans na wspólne związanie się. Jego postać przedstawia typowego miłosnego przegrywa, który jednak ma dobre serce i osobowość, zatem miło będzie jeśli zobaczymy go szczęśliwie zakochanego. Czy tak się stanie? Na to musimy poczekać do następnego sezonu!

Więcej informacji o Sue znajdziecie w poprzednim artykule:

[The Flash]: Czy finałowy odcinek sezonu 5 zapowiedział pojawienie się Sue Dibny?