PODZIEL SIĘ

Pierwsze epizody nowych sezonów seriali Arrowverse (większości) już za nami, natomiast „Kryzys na Nieskończonych Ziemiach” jeszcze przed nami. Każdy z nas, fanów czeka na to wydarzenie z wielkim hypem na nie. Tymczasem apetyt co chwilę coraz bardziej podsycony coraz bardziej wyciekającymi do sieci informacjami…

Jedną z takich informacji jest to, iż w serialowej adaptacji „Kryzysu” pojawi się kolejna aktorka znana z serialu o bohaterach DC z dawnych lat. Mowa tutaj o Ashley Scott, która kilkanaście lat temu wcieliła się w rolę Huntress w serialu „Birds of Prey”!!!

Ashley zagrała u Huntress u boku Diny Meyer, która wcieliła się w Batgirl oraz Rachel Skartsen, odtwarzającej rolę Black Canary. Serial zakończył się na pierwszym sezonie, prawdopodobnie z powodu niskiego zainteresowania. Aczkolwiek niedawno na CW Seed został przypomniany fanom.

W „Kryzysie na Nieskończonych Ziemiach” Ashley po raz kolejny będzie miała okazję wcielić się w postać Huntress, zapewne tej serialowej, gdzie tamta rzeczywistość zostanie odzwierciedlona w postaci wydarzeń z alternatywnej Ziemi.

Coraz ciekawiej zapowiada się tegoroczny „Kryzys”, nieprawdaż? Komentujcie, co wy o tym sądzicie!