PODZIEL SIĘ

Do finału trzeciego sezonu Supergirl pozostało już tylko parę epizodów, ale wygląda na to, że serial może przygotować się do czegoś naprawdę poważnego!

David Harewood, który gra jako J’onn J’onnz / Martian Manhunter w serialu Supergirl, ostatnio po raz czwarty wystąpił na MCM London. Po zapytaniu o przyszłość swojej postaci Harewood powiedział o nowych zmianach w Supergirl jako całości, co w jakiś sposób wpłynie również na J’onna.

“Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co stanie się w przyszłym roku. Nie będę wdawał się w zbyt wiele szczegółów, ale pod koniec tego sezonu… jak to ująć? Pod koniec sezonu są pewne zmiany i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak te zmiany są rozgrywane, a Twoje pytanie za bardzo porusza ten temat, więc nie mogę za bardzo w to się zagłębiać, ale naprawdę nie mogę się doczekać kolejnego sezonu.” – powiedział Harewood.

Biorąc pod uwagę to, gdzie znajduje się teraz trzeci sezon serialu, komentarze Harewooda z pewnością budzą pewne wątpliwości. Oczywiście bohaterowie nadal muszą sobie poradzić z zagrożeniem Reign, która okazała się dość groźnym przeciwnikiem Supergirl.

I wydaję się, że znaczącą rolę w końcowej fazie tego sezonu odegra również motyw rodziny, zarówno z fabułą J’onna z jego ojcem, M’yrnnem J’onnzem, jak i z odkryciem, że Alura Zor-El (matka Supergirl) przeżyła zniszczenie Kryptona. Tak więc choć nie wiadomo, w jaki sposób te “zmiany” będą dokładnie wpływać na J’onna, fani na pewno będą chcieli się tego dowiedzieć.

Sądząc po poprzednich komentarzach z aktorami serialu, brzmi to tak, jakby nowy status quo mógł zostać wprowadzony przez samą Karę Danvers, która będzie musiała dokonać kluczowego wyboru. A o tym możecie dowiedzieć się nieco więcej w wywiadzie z Melissą Benoist!

Melissa Benoist zapowiada spore zmiany u Supergirl!