PODZIEL SIĘ

Ostatnio otrzymaliśmy doniesienia o tym, że Ben Affleck chciałby przestać wcielać się w rolę Batmana.

Niedawno w wywiadzie rzucił on niestosowny dowcip dotyczący molestowania. Na pytanie o to, kogo chcieliby zobaczyć w sequelu Justice League, Ray Fisher powiedział “Supergirl”, na co Affleck zareagował parsknięciem i komentarzem “Słyszałeś ostatnie wiadomości?”

Zapis tego zdarzenia możemy zaobserwować na poniższym wideo.

Możemy zauważyć także reakcje pozostałych członków obsady najnowszej produkcji Warner Bros. Ich miny mówią same za siebie.

W ostatnim z odcinków show Johna Campea usłyszeliśmy, że dowiedział się od swoich źródeł, że Matt Reeves, reżyser nowego solowego filmu Batmana, ma już swój typ do tej roli.

“Nie jestem pewien, by wszystko powiedzieć, ale rozmawiałem z producentem z Hollywood wczoraj i podał mi on nazwisko osoby, którą Matt Reeves chce jako Batmana. I będę z Wami szczery, zostałem zaskoczony. Zadzwoniłem do kogoś innego później tego dnia, mówiąc: “Hej, słyszałem takie coś, jest w tym zasadność?” i odpowiedź brzmiała następująco “Cóż, Matt go chce.” Oczywiście nie oznacza to, że tak się stanie. Nie było żadnych ruchów, czy czegokolwiek.”