PODZIEL SIĘ

Celebryci? Oni są tacy sami jak wszyscy!

W tym sensie, gwiazdor filmowy i reżyser ostatniego odcinka Supergirl, Kevin Smith, uważa, że serial pokaże nam w końcu Legion Superbohaterów, swoja drogą też mamy taką nadzieję.

Smith, który reżyserował ostatni odcinek serialu The CW, nie wskazuje, że wiedział coś konkretnego o Legionie, ale rozmawiał z ComicBook.com o pozaziemskich elementach serialu i czy jest szansa by drużyna superbohaterów w końcu pokazała się w National City.

“Daj spokój, koleś, ten bar dla obcych. To nie mogło pojawić się w CBS, ale właśnie z powodu tego baru, teraz w moim odcinku, jest jakby: Spróbujmy wyruszyć w kosmos” Smith powiedział, a potem dodał potencjalnie bardziej intrygujący kawałek:

“Ona jest z kosmosu. No i końcu zmierzają w kierunku Legionu, prawda?” Smith zakładał. “Oni mają Mon-Ela i widzieliśmy pierścień walki Legionu, więc pada magiczne pytanie” Czemu nie poszukać pomocy w kosmosie? Robią to w moim odcinku.”

Smith przyznał także, że nagrywanie pozaziemskich scen, w serialu, który zazwyczaj jest osadzony na Ziemi może być trudne. W trakcie produkcji, zdawał sobie sprawę z niebezpieczeństwa.

“Byłem zaszczycony, że zrobili to w kopalni” Smith powiedział ComicBook.com. “Była ogromna presja, bo ja podchodziłem do tego:” Człowieku, nie chcesz by był to odcinek, w którym skaczemy w prost w paszczę rekina, lub króla rekinów, bo ludzie powiedzą, że Supergirl była świetna dopóki nie opuściła planety i tym podobne.”

Biorąc pod uwagę świetny odbiór dwóch odcinków Flasha, które reżyserował Smith, zapewne nie ma co się martwić o reakcje fanów- ale nawet jeśli odcinek okazał się słaby, może pocieszyć się faktem, że niedawno zakończył podróż powrotną do National City, więc będzie mógł odkupić się w nadchodzącym 17 odcinku serialu.