Jesteśmy już po sezonie 2, więc to najwyższy czas aby zacząć myśleć o kolejnym. Pewnie zastanawiacie się jakie następstwa niosą za sobą czyny Barry’ego z ostatnich minut finału. Czy będzie to miało duże skutki na dalszy przebieg historii?
Poniżej przedstawię krótki film opisujący, jacy wrogowie mogą pojawić się w 3 sezonie. Niestety, film wyłącznie po angielsku, bez polskich napisów.
Tutaj przedstawiam listę:

Gorilla Grodd – Mogliśmy go już zobaczyć w serialu. Jego historia zakończyła się na tym, że Flash wrzucił go przez wyłom na Ziemię-2 do specjalnie przygotowanego miasta Gorilla City. Gdyby jednak ktoś zapomniał, daję krótki opis umiejętności:
Goryl Grodd to małpa o wysokiej inteligencji i niezwykłych zdolnościach parapsychologicznych. Napędzany ogromną nienawiścią do rasy ludzkiej, Grodd wykorzystuje moc kontroli umysłu i telepatii do prowadzenia nieustającej wojny z Flashem. Te umiejętności oraz jego siła fizyczna i brutalna, zwierzęca natura sprawiają, że stanowi śmiertelne zagrożenie dla wszystkich, którzy stają mu na drodze.The-Flash-The-CW-Grant-Gustin-Gorilla-Grodd-Season-1

Black Flash – Tutaj szeroko rozpisana historia. (klik!)

The-Black-Flash-DC-Comics-Zoom

Reverse Flash – Speedster, odwieczny przeciwnik Flasha, morderca jego matki. Żółty Flash już raz wrócił do serialu. On zawsze będzie częścią życia Barry’ego Allena, będzie starał się wszystko zniszczyć, nie da się tego uniknąć.

yF22Ekg

Cobalt Blue – Po burzliwej nocy z 13 maja, dwie ciężarne kobiety przyszły do gabinetu w Fallville, dr Gilmore. Jako, że lekarz pił, wysłał z kobietami pielęgniarki do ich domów. Niestety dziecko jednej z kobiet, Charlene Thawne, zostało uduszone we własnej pępowinie. Natomiast Nora Allen urodziła bliźniaków, a dr Gilmore by zatuszować śmierć dziecka Charlene, oddał jej jednego z bliźniaków Nory. Tak właśnie powstał Barry Allen i jego przeciwnik Malcolm Thawne, który ten stał się złoczyńcą o pseudonimie Cobalt Blue. Malcolm czerpał moc z talizmanu, a dzięki swojemu niebieskiemu płomieniowi, potrafił kraść moce speedsterom.

cobalt-blue

Mirror Master – Za pomocą swojego pistoletu tworzy lustra obdarzone niesamowitymi właściwościami. Za ich pomocą da się hipnotyzować, tworzyć hologramy i iluzje, komunikować i podróżować z jednego miejsca do drugiego. Mirror Master potrafi też za ich pośrednictwem przemieszczać się do innych światów. Ten złoczyńca ma także dostęp do innego wymiaru (zwanego Mirror World), gdzie może również kogoś uwięzić.

2508325-2267457_flash_mirrormaster

Doctor Alchemy – Alchemik i kryminalista znany także jako Mister Element, który do walki z Flashem używa Kamienia Filozoficznego, potężnej broni, dzięki której potrafi zmieniać rzeczy.

98a0c7898fef6df511dd7b381070ba9eeaf63963_hq

Godspeed – Nie znany nam jeszcze speedster. Pojawi się w komiksach DC Rebirth o Flashu. Wiemy, że rozpęta się burza nad Central City i powstanie bardzo dużo sprinterów, których trenował będzie Barry Allen. Godspeed jest jednym z tych, którzy zeszli na złą drogę, nazywany jest Zabójcą.

dc-announces-new-the-flash-villain-named-godspeed-here-s-what-we-know-909229