Dominic Cooper mógłby zagrać Howarda Starka jeszcze raz, jeśli wróciłaby Agentka Carter.

Choć Agentka Carter nie otrzymała wysokich ocen na ABC, może cieszyć się wyjątkowo oddaną rzeszą fanów. Wielu z nich było zniechęconych gdy serial został zakończony zaraz po finałowym odcinku drugiego sezonu. Większym problemem jest jednak to, iż zakończył się on na tzw. cliffhangerze, a na tym etapie nie ma możliwości rozwiązania go.

Pojawiły się plotki o przeniesieniu serialu do innego studia, takiego jak Netflix lub jego ostatni rywal Amazon, temat ten został podjęty podczas ostatniego panelu z udziałem aktora grającego również w Preacherze, czyli Dominica Coopera, który wciela się w rolę młodego Howarda Starka zarówno w serialu jak i w całym Marvel Cinematic Universe.

Zapytany, czy chciałby aby serial był przeniesiony do innego studia, odpowiedział:
“Myślę, że tak długo jak jest więcej historii do opowiedzenia, jest miejsce do jej kontynuowania, jeśli jest ktoś kto ma pomysł i Amazon lub jakiekolwiek inne studio byłoby podekscytowane tym faktem, wówczas byłoby wspaniale. Wiem, że Haley i James oboje też są takiego zdania. Fakt, że ludzie wspierają serial i chcą jego powrotu ma dla nich ogromne znaczenie. To zawsze jest smutne, gdy serial zostaje przerwany, a ty tak ciężko nad nim pracowałeś, lecz czasem rzeczy przychodzą do swojego naturalnego końca. Tu może być jeszcze dużo więcej historii do opowiedzenia i jestem pewien, że są ludzie, którzy właśnie teraz o tym rozmawiają. Rzeczą, która jest świetna w Amazon i innych studiach jest to, że nawet teraz, podczas gdy to może być kompletny koniec, dają nam nadzieję, że los się odwróci, byłbym zadowolony gdybym mógł dalej wcielać się w Howarda Starka i jeśli inne stacje wprowadziłyby więcej postaci, to też trzymam kciuki.”

Żadna oficjalna umowa nie została ogłoszona do tej pory, ale będziemy Cię informować o każdej nowince, która się pojawi.

News autorstwa Dżonego Ciepiela