PODZIEL SIĘ

Pierwsze 14 najlepszych momentów (kliknij i zobacz) już za nami, czas na poznanie kolejnych, a tym samym zakończenie tej mini serii. Ciekawi, co znajdzie się w tej części? Zapraszam do czytania dalej!

15. Alex ryzykuje swoim życiem, aby uratować Karę

i_need_my_sister

Kiedy Kara została zaatakowana przez Black Mercy, Alex wiedząc, że to może kosztować ją życie, zdecydowała się zapaść w tę samą śpiączkę co Kara. Cóż za wzruszający odcinek!

16. Ekstremalne działania

killing_astra

Kiedy życie Johna (lub, jak niektórzy wolą, J’onna) jest zagrożone, Alex musiała szybko działać.

17. Rozbrojenie atomówki

disarm_1 (1)

Kiedy Indigo wysłała atomówkę na National City, Supergirl nie miała wiele czasu. Na szczęście, z pomocą Hanka rozbroiła bombę i posłała ją w głębiny oceanu.

18. Alex nie wytrzymała i powiedziała prawdę

group_hug (1)

Uczciwość Alex wzięła górę. Gdy po dłuższym czasie słuchania Kary wyżywającej się na Johnny’ie, Alex zdecydowała się wyznać prawdę, otrzymaliśmy wzruszającą scenę… Na której ponownie uroniłam łezkę.

19. Historia J’onn J’onzza

jonn_saves_danvers (1)

Jedna z większych tajemnic tego sezonu, która była warta poznania to pobyt na ziemi J’onn J’onzza. Dobre serce J’onna z pewnością sprawiło, że większość z nas od razu zaczęła pałać sympatią do tego bohatera.

20. Przeszłość J’onn J’onzza

martianmanhunterpast

Niezbyt przyjemny widok ataku na rodzimą planetę Marsjanina. Można uronić łzy.

21. Zła Supergirl

slide_23

Czerwony kryptonit sprawił Supergirl nie lada kłopotów. Dziewczyna musiała się napracować, aby odbudować swoją opinię po ataku ze strony Lord Technologies.

22. Główny cel – Non

Kara po powrocie na ziemię wyznacza sobie cel – pokonać wujka Nona! W finale gdy musi unicestwić Myriad, w końcu pokonuje największego antagonistę pierwszego sezonu.

23. Kara i jej wielkie wejście

Cat Grant ma bardzo długą listę zakazów skierowaną dla swoich pracowników, a korzystanie z jej prywatnej windy, jest na szczycie tej listy.

24. Najlepszy kompan

To prawdopodobnie najlepszy epizod wraz z jego najbardziej wzruszającą sceną. Pożegnalny uścisk Supergirl z Flashem, gdy ten zawitał w jej świecie!

25. Romantyczny pocałunek Kary i Adama

W świetle księżyca Kara i Adam rozmawiają o swojej przeszłości. Romantico!

26. Szokujące wyznanie Jamesa

Związany i bezbronny James, wyjawia Bizarro miłość do Kary, za to jaka jest, a nie jak wygląda.

27. Powrót Supergirl na ziemię

Po powrocie do swojego mieszkania, Winn, James i Alex sprawiają uśmiech na twarzy Kary, oświadczając, że również są jej rodziną.

28. Kara vs Kara – Bizarro

Kapitalna scena gdzie Kara stara się unicestwić Bizarro!