PODZIEL SIĘ

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Supergirl przeszła całkiem sporo w niedawno zakończonym, pierwszym sezonie. Począwszy na ujawnieniu swoich mocy, skończywszy na uratowaniu świata od Myriad. Jednakże, każdy sezon ma swoje dobre momenty. Chcecie je poznać? Zapraszam do czytania dalej!

 1. Kara ujawnia swoje moce

supergirl-plane-saveKiedy Alex, siostra Kary staje przed wizją śmierci, nie było innej możliwości, tylko ujawnić się światu. W ten heroiczny sposób Kara zaczęła swoją karierę, jako superbohaterka. Zmotywowana do działania na rzecz dobra świata, zaczęła walczyć ze złoczyńcami.

2. Walka z siostrą, zawsze dobrze zrobi

sister_sparDzięki walce ze swoją siostrą, Kara nauczyła się, że nie zawsze może polegać na swojej sile.

3. Twarzą w twarz, ze “zmarłą” ciotką, na dodatek generałem

astra_fight

Nie dość, że Kara dopiero co odkryła, iż jej ciotka żyje, to zaraz potem musiała z nią walczyć. Czemu? Bo odmówiła dołączenia do jej armii.

5. Poznajemy Maxwella Lorda

maxwell

Dodam tak od siebie, czy tylko ja uważam go za przystojniaka? Jednakże, wracając do tematu. Reactron napadł na Lord Technologies, chcąc porwać jednego z pracowników. Maxwell zaoferował siebie w zamian, czyż można było lepiej przedstawić tę postać?

6. Dokonanie niemożliwego

reactron_fight

Kiedy Kara dowiedziała się, że sam Superman nie był w stanie pokonać Reactrona, miała nie lada wyzwanie, któremu jak najbardziej podołała. Dzięku temu udowodniła nam, że jest w stanie pracować pod presją.

7. Pa, pa, Livewire

bye_livewire

Drobna pomoc ze strony Cat, przebicie się przez cement, aby polać wodą kobietę władająca prądem? Brawo, Kara.

8. Młoda Lane miała wpływ na Karę

lucy_lane

Podczas gdy generał Lane przybył do miasta z zadaniem dla Kary, mianowicie chciał on, żeby dziewczyna walczyła z Red Tornado, nasza superbohaterka była do tego sceptycznie nastawiona. Zmieniło się to, kiedy młoda Lane wkroczyła do akcji.

9. “Ja krwawię?”

im-bleeding

Kiedy Kara straciła swoje moce, udowodniła nam, że nawet bez supermocy można być superbohaterem. Zdjęcie zrobione przez Jamesa pokazało to też dla ludności National City.

10. John wyjawił swoją tajemnicę

jonn

Po wielu oskarżeniach ze strony Alex, John wyjawił nam swoją tajemnicę. Nie wiem jak wy, ale ja wolę oryginalną formę Johna 🙂

11. Supergirl poznaje Karę

kara_and_supergirl

Jeśli Kara chciała nadal prowadzić swoje normalne życie, musiała udowodnić Cat, że nie jest Supergirl. Z pomocą Johna, udało jej się to!

12. Szokujące wyznanie Winna

love_you

Wiadomym było, że pocałunek wszystko zmieni. Mimo tego Winn postanowił nie dusić w sobie swoich uczuć i wyznał je Karze.

13. Walka z samą sobą

we_kill_supergirl

Sobowtór stworzony przez Maxwella, sprawił naszej superbohaterce wiele problemów. Kara próbowała przemówić do rozumu swojemu sobowtórowi, jednak ta była wyjątkowo uparta.

14. Wyimaginowany powrót do domu

krypton_rubix_cube

Wskutek ataku Kara powróciła na krótki czas do domu. Mieliśmy wtedy możliwość poznać marzenia Supergirl.

Na dzisiaj to już koniec naszych ulubionych momentów, resztę poznacie już wkrótce.

Oglądaliście już finał pierwszego sezonu Supergirl? Jakie są wasze wrażenia? Podzielcie się nimi w komentarzach!