Zmiany w harmonogramie „Young Justice: Outsiders”!

Young Justice: Outsiders miało małą przerwę, ale już jutro wraca do nas z kolejnymi trzema epizodami! W pierwszej części sezonu nasi młodzi bohaterowie próbowali rozbić gang handlarzy meta-ludźmi, za którymi stoi tajemnicza grupa złoczyńców zwana „The Light”.

Teraz dowiedzieliśmy się, że zajdą małe zmiany w harmonogramie serialu. Wcześniej co tydzień wydawane były trzy odcinki, a przed samą przerwą DC Universe dostarczyło ich nam aż cztery! O ile jutro jeszcze będzie po staremu, tak od przyszłego tygodnia będziemy dostawać tylko po jeden epizod, aż do momentu finału, gdyż 27 Sierpnia ponownie dostarczone nam zostaną trzy na raz!

DC Universe w ten sposób rozłoży całość na dziewięć tygodni, a nie cztery. Z jednej strony dobry ruch, bo fani dłużej nacieszą się serią, a z drugiej obrywa Europa, bo pewnie dopiero po premierze wszystkich epizodów, otrzymamy je na jakiejś platformie streamingowej.

W ostatnim odcinku swój debiut zaliczyła „Terra”, którą większość z was powinna kojarzyć chociażby z starych „Młodych Tytanów”. Wygląda na to, że dostaniemy kolejne podejście do tematu ,,The Judas Contract”. Nie za dużo tego?

Śledzicie tę animację? Czy wolicie jednak poczekać na całość? Jakie są dla was mocne i słabe strony tego sezonu? Dajcie znać!