[Zobacz]: Animowany serial Aquaman: King of Atlantis otrzymuje pierwszy zwiastun!

W przyszłym miesiącu, a dokładnie 14 października tego roku HBO MAX wyda trzyczęściowy animowany mini serial pt. „Aquaman: King of Atlantis”.

Będzie to kontynuacja historii Arthura Curry’ego z filmu „Aquaman” z 2018 r.

Poniżej oficjalny opis serialu:

Serial zaczyna się od pierwszego dnia pracy Aquamana w roli króla Atlantydy, gdzie musi sporo rzeczy nadrobić! Na szczęście ma u swojego boku dwóch królewskich doradców, żeby go w tym wesprzeć. Są to: Vulco – uczony i Mera – kontrolująca wodę księżniczka i zarazem uzdolniona wojowniczka. Pomiędzy radzeniem sobie z pozbawionymi skrupułów mieszkańcami powierzchni, starszym złem z przed początków czasu i przyrodnim bratem, który chce przejąć jego tron, Aquaman będzie musiał stawić czoła wyzwaniu i udowodnić swoim poddanym i samemu sobie że jest właściwą osobą do władania trójzębem.

James Wan jest producentem wykonawczym serialu, a showrunnerami serialu są Victor Courtright i Mary Harplen-Gras. Głos Aquamana nagra Cooper Andrews, który ma doświadczenie w świecie DC, ponieważ grał Victora Vasqueza, przybranego ojca Billy’iego Batsona w filmie „Shazam”, Gillian Jacobs znana z roli Britty Perry w serialu „Community” będzie podkładała głos Mery, Thomas Lennon wystąpi jako Vulco, a Dana Snyder będzie głosem Ocean Mastera.