Za kółkiem przez Stany. The Kissing Booth

Wyruszcie w podróż razem z Elle! „Za kółkiem przez Stany”, czyli nowa część „The Kissing Booth”, niebawem w księgarniach

Na pewno jesteście ciekawi, co dzieje się u Elle, jej chłopaka i najlepszego przyjaciela. Wiemy, że nie możecie się doczekać, by poznać ich dalsze losy, dlatego z pewnością ucieszą was wspaniałe wieści. Już 14 kwietnia premiera czwartej części bestsellerowej serii Beth Reekles!

Co tym razem spotka waszych ulubionych bohaterów?

Za kółkiem przez Stany. The Kissing Booth

Zamów książkę w przedsprzedaży w najlepszej cenie już teraz!
http://bit.ly/za-kolkiem-przez-stany

Noah – nieprzeciętne ciacho i podrywacz – dostał się na Harvard i wyjechał; ma tam nową przyjaciółkę, co trochę niepokoi Elle. Na dodatek chyba spoważniał, co jest jednocześnie ekscytujące i napawa lękiem, że frajda w Kalifornii już się kończy. A Lee – który zna Elle lepiej niż ktokolwiek inny na całym świecie – ma dziewczynę Rachel i nie wiadomo, jak to wszystko wpłynie na relacje pary przyjaciół. Krótko mówiąc: zmiany, zmiany, zmiany, i to takie, że cudna budka z całusami wydaje się zamierzchłą przeszłością.

Czy nadchodzi czas pożegnań i złamanych serc? Czy zmiany oznaczają koniec dobrej zabawy i miłości? Nic bardziej mylnego!

Można przecież zaopatrzyć się w przekąski, napoje i dobry nastrój, przygotować playlistę z ulubionymi kawałkami i… wsiąść za kółko kabrioletu, by odwiedzić ukochaną osobę. Elle i Lee czeka megaprzejażdżka przez Stany, mnóstwo przygód i nowych doświadczeń związanych ze studenckim życiem.

Przed wami wciągająca romantyczna historia!