Podczas premiery ósmego sezonu „The Flash” pojawi się sporo bohaterów i złoczyńców znanych nam już z Arrowverse. Czeka nas epickie wydarzenie!

DC Comics i stacja The CW ogłosili kolejne ważne wydarzenie w Arrowverse, które odbędzie się w serialu „The Flash”. Premiera ósmego sezonu serialu będzie składać się z pięciu części, a w nich pojawi się sporo znanych bohaterów, takich jak Javicia Leslie jako Batwoman, Brandon Routh jako Atom, Cress Williams jako Black Lightning, Chyler Leigh jako Sentinel, Kat McNamara jako Mia Queen i Osric Chau jako Ryan Choi.

Zaskakujące jest także to, że do serialu wróci Tom Cavanagh jako Reverse-Flash, który jak wiemy zrezygnował ostatnio ze swojej roli. Dodatkowo powrót zaliczy także znany Neal McDonough, w roli Damiena Darhka.

Całe wydarzenie zatytułowane jest jako „Armageddon”, a poniżej przeczytajcie komentarz Erica Wallace’a, który jest showrunnerem Flasha:

„Mówiąc prosto, będą to jedne z najbardziej emocjonalnych odcinków Flasha w historii. Dodatkowo na naszych fanów czekają naprawdę epickie momenty i ogromne niespodzianki. Zrobimy je na skalę większą i odważniejszą niż nasze dotychczasowe odcinki serialu. Więc tak, „Armageddon” to znacznie więcej, niż tylko kolejna fabuła produkcji. To będzie prawdziwe wydarzenie dla starych i nowych fanów Flasha i Arrowverse. Szczerze mówiąc, nie mogę się doczekać, aż widzowie zobaczą, co zaplanowaliśmy”.

Ujawniony został także opis „Armageddonu”:

„Świat czeka potężne zagrożenie, jakim jest najazd kosmitów w tajemniczych okolicznościach, a Barry, Iris i reszta Drużyny Flasha zostają zmuszeni do granic możliwości w desperackiej walce o uratowanie świata. Ale gdy czas się skończy, a stawką będzie los ludzkości, Flash i jego towarzysze będą musieli również skorzystać z pomocy starych przyjaciół, jeśli siły dobra mają zwyciężyć.”

Takie wydarzenie z pewnością ucieszy aktorkę Katherine McNamara, która będzie mogła wrócić do roli Mii Queen, gdyż niestety prawdopodobnie nie otrzyma swojego własnego serialu.