Dopiero co jesteśmy po finale drugiego sezonu Batwoman, a już pojawiają się zapowiedzi dotyczące tego co mamy zobaczyć już jesienią!

Finał drugiego sezonu zakończył się sporym ciffhangerem, gdzie widzieliśmy możliwość narodzin Poison Ivy. Dodatkowo portal The Illuminerdi wydaje się wskazywać na pojawienie się trójki nowych postaci które dołączą do nadchodzącego trzeciego sezonu Batwoman – w tym składzie ma się pojawić popularna postać DC Comics.

Portal informuje, że w kolejnym sezonie zadebiutuje Renee Montoya, a to przez to opis castingowy, w którym można wyczytać dużo nawiązań do tej postaci.

Postać opisywana jest jako były funkcjonariusz GCPD, który opuścił wydział z powodu złego traktowania przez GCPD zmarginalizowanych obywateli Gotham. Montoya została zdegratowana do kierowania „wydziału dziwaków” w biurze burmistrza. Cnotliwa i praktyczna Renee ma osobistą i enigmatyczną misję oczyszczenia ulic Gotham we właściwy sposób za pomocą wszelkich niezbędnych środków.

Kolejna postać to „Jada Jet”, którą opisuje się jako czarnoskórą kobietę między czterdziestką, a pięćdziesiątką. Jada Jet jest dyrektorem generalnym Jet Industries, cechuje się jako namiętna, pracowita i potężna kobieta, która wspięła się na szczyt kariery. Jada jest wyjątkowo opiekuńcza wobec swojego lekkomyślnego, a czasem groźnego syna, Marquisa. Jada ma głęboką przeszłość, która zmusiła ją do porzucenia pierwszego dziecka i chociaż ma dobre serce, zrobi wszystko, aby chronić swoją rodzinę.

Oczywiście jest też ww. syn Jady, „Marquis Jet”, czarnoskóry mężczyzna po dwudziestce. Opisywany jako „seksowny playboy”. Marquis dorastał w luksusowym stylu życia. Jako dziecko zetknął się z jednym z najgroźniejszych złoczyńców Batmana, a jego osobowość została na zawsze zmieniona, co sprawiło, że rozkoszował się cierpieniem i przerażeniem innych, które może powstrzymać tylko jego matka. Marquis ukrywa swoją złośliwość poprzez udawanie ciągłego dobrego nastroju, ale jest kimś, kogo nie należy przekreślać. Lekkomyślny, niestabilny i skłonny do ataku, gdy tylko zostanie wyzwolony.