Katherine McNamara nadal marzy o występie w serialu „Green Arrow and the Canaries”

Hucznie zapowiadany serial „Green Arrow and the Canaries” miał być spinoffem serialu „Arrow”, który zapoczątkował Arrowverse. Jednakże włodarze The CW postanowili odsunąć ten pomysł na bok!

Taki ruch z ich strony zaskoczył fanów, jak i samych aktorów, którzy mieli wystąpić w serialu „Green Arrow and the Canaries”, zwłaszcza aktorkę Katherine McNamarę, która miała grać tytułową rolę Mii Queen, przejmując łuk po swoim ojcu – Oliverze Queenie. Jak wiemy podczas ostatniego sezonu „Arrow” widzieliśmy nawet odcinek pilotowy spinoffu, który zaciekawił widzów sporym zwrotem akcji tuż po Kryzysie. Niestety na tę chwilę nie otrzymamy wizję jego rozwiązania.

Rozmawiając z portalem Collider, McNamara powiedziała, że ​​skorzystałaby z okazji, by „znowu strzelać z łuku” w Arrowverse, gdyby została poproszona o powtórzenie swojej roli Mii Queen w jakimkolwiek serialu.

„Arrowverse jest tym, czym jest i nie mam pojęcia, jakie są plany na przyszłość, ale skorzystałabym z okazji, aby wrócić i zagrać ponownie. W WB, The CW i całym świecie Berlanti jest tak wielu wspaniałych ludzi. Uwielbiam tam pracować i jeśli kiedykolwiek będą mnie potrzebować, to z chęcią znowu ucieszę się, gdy będę mogła strzelać z łuku.”

Czy chcielibyście zobaczyć aktorkę ponownie w Arrowverse? Na tę chwilę możemy podziwiać jej piękno na jej profilu instagramowym: