Jesteśmy już po finale trzeciego sezonu “Cobra Kai”, który wraz z nowym rokiem zadebiutował na platformie Netflix. Jednakże już teraz skupiamy się na tym co nas czeka w przyszłości!

Trzeci sezon “Cobra Kai” był naprawdę emocjonujący z dużą dawką retrospekcji z przeszłości Johna Kreese’a, który ten dzielnie służył ojczyźnie na misji w Wietnamie. To właśnie w wojsku poznał swojego przyjaciela, którego fani Karate Kid 3 dobrze pamiętają, bo nikt nie był takim świetnym egoistą i manipulatorem jak Terry Silver!

Postać Silvera w trzecim filmie “Karate Kid” została przedstawiona na bardzo zamożną, ponieważ posiadał on swoją firmę i gdy spotkał dawnego przyjaciela – Johna Kreese’a postanowił sponsorować Cobra Kai jak i turniej All Valley Karate Tournament.

W ostatnim odcinku trzeciego sezonu “Cobra Kai” byliśmy świadkami jak przyjaciel, którego nie poznaliśmy imienia w samym serialu był bardzo wdzięczny Johnowi za to, że ten uratował jego życie. Wtedy też obiecał mu, że zawsze będzie jego dłużnikiem. Tak też, gdy Daniel LaRusso i Johny Lawrence połączyli siły i zespoły, to Kreese postanowił sięgnąć po telefon i zadzwonić do swojego dawnego przyjaciela.

Możemy być pewni, że chodziło właśnie o wspomnianego Terry’ego Silvera, którego w filmie grał aktor Thomas Ian Griffith. Jego poczynania w filmie możecie zobaczyć w poniższej kompilacji: