SPOILERY ODNOŚNIE SERIALU „LOKI” I „WANDAVISION”!

W czerwcu premierę miał serial „Loki”, zajmujący się teorią podróży w czasie, wariantów i tak zwanych „gałęzi”, wszystko to jest nadzorowane przez Tego, który pozostaje, granego przez Jonathana Majorsa. W trakcie sezonu śledzimy losy wariantu Lokiego z Avengers Endgame oraz wariantu Lokiego, który jest kobietą o imieniu Sylvie. W finale Sylvie zabija Tego, co pozostaje, a to skutkuje rozgałęzieniem się uniwersum i stworzeniem nieskończonej liczby alternatywnych linii czasu.

Fani spekulują o możliwym pojawieniu się zarówno Mobiusa jak i Sylvie w sequelu „Doctor Strange”, co nie zostało to oczywiście potwierdzone, lecz aktorka grająca Sylvie w wywiadzie z Heatworld wyjawiła, że z wielką chęcią zobaczyłaby Sylvie i Wandę na dużym ekranie.

„Ludzie chcieliby zobaczyć ją [Sylvie] i Wandę razem, ja uważam, że było by to dość fajne Sylvie i Wanda, to mogłoby się różnie skończyć”

Finał pierwszego sezonu „Loki”, jak również „WandaVision” ma być w jakiejś formie czynnikiem wpływającym na fabułę „Doctor Strange in the Multiverse of Madness”, Elizabeth Olsen będzie tam grała Scarlet Witch, która prawdopodobnie będzie pomagała Strange’owi w naprawieniu multiwersum, więc logicznym posunięciem byłoby sprowadzić do serialu postać Sophie di Martino, w końcu to ona tak jakby rozbiła uniwersum na nieskończoną ilość „gałęzi”