Jakiś czas temu stacja The CW zapowiedziała, iż w planach mają stworzenie kilku nowych seriali, które miałyby zająć miejsce tych odchodzących (Supergirl, Supernatural, Black Lightning). Jednym z takowych show miała być „Wonder Girl”, jednakże okazuje się, że raczej nie doczekamy się nawet odcinka pilotażowego.

Serial miał traktować o Yarze Flor, czyli jednej z najnowszych bohaterek w świecie DC Comics, którą poznaliśmy w ramach eventu „Future State”.  Scenariuszem do tej produkcji miała zająć się Dailyn Rodriguez, która na swoich profilach na portalach społecznościowych ogłosiła, że pomimo swoich starań, to niestety produkcja nigdy nie ujrzy światła dziennego:

„Przynoszę smutne nowiny. Dla wszystkich ciekawskich – The CW nie podejmie się realizacji „Wonder Girl”. Jestem niezwykle dumna ze scenariusza, który napisałam i wielka szkoda, iż nie będę miała okazji podzielić się wykreowanym przeze mnie światem. Dziękuję wszystkim za ten entuzjazm i zainteresowanie, wiele to dla mnie znaczy”.

Wychodzi na to, iż ze wszystkich tytułów, które miały powstać, ostatecznie ostały się „Naomi”, czyli adaptacja powieści graficznej autorstwa Briana Michaela Bendisa oraz „Atomówki”, czyli aktorska wersja dobrze znanej nam kreskówki. Plotkuje się także o specjalnym odcinku „Black Lightning”, który miałby stanowić pilot do jego spin-offu, czyli „Painkillera”.

Szkoda, bo faktycznie taka seria mogła okazać się powiewem świeżości w CWverse, szczególnie że dwunumerowy komiks przyjął się bardzo pozytywnie wśród czytelników.