Wpłynęło sześć osób, wypłynęła tylko jedna – to nie jest zagadka matematyczna.

Tunel Standedge w Mardsen istnieje naprawdę. Czy istnieje również prawdziwy zabójca piątki przyjaciół? Czy morderstwa dopuścił się jedyny słuszny podejrzany – Matthew McConnell? W końcu tylko on wypłynął z tunelu żywy.

Jedno jest pewne, ten kryminał pozornie i tylko początkowo wolno się rozkręca, później, z każdą kolejną stroną – gwarantuje – nie będziesz mógł oderwać się od tej historii. Zapraszam Cię na wycieczkę po krętych uliczkach Anglii, będzie się działo. Jestem ciekawa, czy będziesz w stanie rozwikłać tajemnice zanim autor uroni jej rąbek. Czy będziesz na tyle przebiegły, aby poznać sekret małej społeczności? Jestem niezwykle ciekawa jakie myśli będą Ci towarzyszyły podczas podróży z niebanalnymi bohaterami książki – fani psychologii, tutaj uśmiech w waszą stronę, analiza psychologiczna postaci to miód na serce. Obyś czuł się jak na prawdziwym rollercosterze ekstremalnie różnych doznań. Tego Ci życzę drogi czytelniku i zapraszam do czytania!

Patrycja Strzelczyk

Nietuzinkowa, bardzo oryginalna lektura. Autor zgrabnie posługuje się językiem, dzięki czemu czytanie tej książki staje się jeszcze przyjemniejsze. Dodatkowym atutem jest umiejscowienie historii w realnym miejscu, co znacznie pobudza wyobraźnie odbiorcy.

Polecam polecam polecam!

Dziękujemy wydawnictwu Insignis za udostępnienie lektury!