„Batman: The Animated Series” to bez wątpienia pozycja kultowa i bardzo ceniona przez fanów Mrocznego Rycerza, także nic dziwnego, iż ucieszyła ich wiadomość o tym, że jej twórca, Paul Dini, postanowił powrócić do stworzonego przez siebie świata, lecz jedynie na kartach komiksu. Czyżby czekał nas powrót również na małym ekranie?

W podcaście „Fatman Beyond”, którego gospodarzem jest Kevin Smith, jego współprowadzący, Marc Bernardin podzielił się plotką, jakoby HBO Max planowało stworzyć kontynuację produkcji „Batman: The Animated Series”. Kevin odpowiedział, że również słyszał takie pogłoski i to od bardzo wiarygodnych źródeł, lecz nie jest zaangażowany w tenże projekt.

„Batman: The Animated Series” emitowany był w latach 1992-1995 i pochwalić się może nie tylko znakomitą obsadą głosową w postaci Marka Hamilla jako Jokera oraz Kevina Conroya jako Batmana, ale również wprowadzeniem do uniwersum DC Comics jednej z najpopularniejszych postaci – Harley Quinn.

Miejmy nadzieję, że plotki te okażą się prawdą! Jednakże ciekawi nas, w jaki sposób miałoby to być rozegrane – w formie adaptacji obecnie trwającej serii komiksów, czy zupełnie odmienne podejście do tematu?

Dajcie nam znać w komentarzach, co o tym sądzicie!