Znana platforma streamingowa HBO Max pragnie rozpocząć projekt dwóch niezależnych programów animowanych opowiadających na nowo historię Człowieka nietoperza oraz Supermana. Czy twórcom uda się przebić kultowe kreskówki?

Można śmiało powiedzieć, że Batman: The Animated Series ukazująca przygody mrocznego rycerza, to jedna z bardziej rozpoznawalnych animacji superhero jaką DC ma w ofercie. Za wielkością minionego projektu stoi wpływowy producent Bruce Timm, który powraca z zupełnie nową koncepcją dotyczącą  Batmana dla HBO Max. Serwis streamingowy dokonał również dwuletnie zamówienie na My Adventures With Superman ukazującego historię od pierwszego dnia pracy Clarka w Daily Planet.

Wygląda na to, że nie tylko Bruce Timm powraca jako producent wykonawczy w Batman: Caped Crusader. Do zespołu również dołączą Matt Reeves oraz JJ Abrams, którzy będą czuwać nad produkcją. Według TheWrap, serial wykorzysta nowoczesną technologię, aby dopieścić animację, która na nowo odkryje Batmana i jego kultowy świat. Człowiekowi Ze Stali głosu użyczy gwiazda The Boys Jack Quaid, natomiast w roli niezastąpionej Lois Lane usłyszymy Alice Lee. Serial również zamówiła stacja Cartoon Network!

Myślicie, że animacje przypadną do gustu zagorzałym fanom? Czy może produkcje dotrą do trochę innego targetu? Dajcie znać w komentarzach.