Stacja The CW opublikowała rozszerzony zwiastun szóstego sezonu Legends of Tomorrow, którego emisja zacznie się już niebawem! To w nim możemy po raz pierwszy zobaczyć głównego antagonistę sezonu – Bishopa.

Z wywiadu udzielonego Entertainment Weekly przez Phila Klemmera możemy dowiedzieć się, że Bishop ma nadzieję przemienić Sarę w swoją partnerkę. Zasłaniając się altruistycznymi powodami, chce ocalić ludzkość. Jest on zafascynowany Sarą, bynajmniej nie w sposób romantyczny. Klemmer twierdzi, że nawet jeśli uda się Sarze uciec z jego szponów, nie porzuci on swojego planu.

Postać Bishopa odgrywana jest przez Raffiego Barsoumiana, znanego z roli Markosa w Pamiętnikach wampirów. W rozszerzonym zwiastunie możemy go zauważyć chwilę przed przemianą jednej z Legend w księżniczkę z animowanych bajek.

Rozszerzony zwiastun:

Promo ukazuje również inne ciekawe aspekty nowego sezonu. Przykładowo odcinek poświęcony Johnowi, w którym to będziemy śledzić Constantine’a podczas Hiszpańskiej Wojny Domowej. Według twórców jest to epizod, który mógłby pochodzić z serialu Constantine emitowanego w latach 2014-2015.

Jesteście ciekawi, co twórcy zaplanowali dla nas w szóstym sezonie? Dajcie znać, co myślicie w komentarzach!