Ekipa The Suicide Squad pojawi się na Corto Maltese, a już teraz możemy w końcu przeczytać oficjalny opis filmu!

DC Comics i Warner Bros. nie śpieszyli się z ujawnieniem streszczenia fabuły filmu, aż do teraz. Film Jamesa Gunna nie będzie sequelem tego co widzieliśmy u Davida Ayera w 2016 r., po prostu będziemy świadkami małego reboota.

Nowe streszczenie filmu odsłania, jak zespół zostanie zebrany w Bell Reve, zanim zostanie wysłany na wyspę Corto Maltese. Jednakże w filmie ekipa Suicide Squad będzie miała misję zniszczyć tajne nazistowskie eksperymenty wykonywane właśnie na tej wyspie.

Opis filmu:

Witaj w piekle – znanym również jako Bell Reve, więzieniu o najwyższym wskaźniku śmiertelności w USA, gdzie przetrzymywani są najgorsi superzłoczyńcy, którzy zrobią wszystko, aby się wydostać. Dołączą nawet do supertajnej drużyny Task Force X. Zadanie na dziś brzmi, wykonaj albo zgiń. Zbierz zespół złoczyńców, takich jak Bloodsport, Peacemaker, Kapitan Boomerang, Ratcatcher 2, Savant, King Shark, Blackguard, Javelin i ulubiona przez wszystkich wariatka, Harley Quinn. Następnie odpowiednio ich uzbrój i dosłownie opuść na odległą, opanowaną przez wroga wyspę Corto Maltese. Przemierzając dżunglę, która roi się na każdym kroku od groźnych przeciwników i partyzanckich sił, oddział wykonuje misję typu znajdź i zniszcz, mając ze sobą tylko pułkownika Ricka Flaga, który zmusza ich do posłuszeństwa. Każdy ich ruch śledzą ludzie Amandy Waller. I jak zawsze, jeden zły ruch i giną, nieważne czy to z rąk przeciwników, kolegi z drużyny, czy też samej Waller.