Stało się! Pilotażowe odcinki (które i tak skończą się pełnym zamówieniem) zostały zamówione! Już w sezonie 2021-2022 poznamy serial oparty na historii Atomówek i bohaterce Naomi z DC Comics.

Serial Naomi dołączy do grona debiutantów jakim będzie produkcja Painkiller – czyli spinoff Black Lightning. Seria komiksów “Naomi” zadebiutowała w 2019 roku. Jego autorami są Brian Michael Bendis i David F. Walker z rysunkami Jamala Campbella. Fabuła opowiada o nastolatce z małego miasteczka, którym wstrząsają nadprzyrodzone zdarzenia. Tytułowa Naomi postanawia zbadać ich źródło, a to, co odkryje, zmieni obraz superbohaterów.

Produkcją serialu “Naomi” zajmie się znana reżyserka, która aktualnie zajmuje się filmem “New Gods”, czyli Ava DuVernay!

Natomiast serial Atomówki, w oryginale Powerpuff Girls opowie nam o grupie rozczarowanych życiem dwudziestolatek, które straciły swoje dzieciństwo na rzecz walczenia z przestępczością. Czy zdecydują się połączyć siły teraz, kiedy świat potrzebuję ich bardziej niż wcześniej?!