Amerykański producent filmowy Kevin Fagie niedawno zdradził, iż nadchodzący serial „Loki” zanurzy się w niekonwencjonalne wersje postaci na przestrzeni całego uniwersum. Czy to znaczy, że zobaczymy Lady Loki?

Dotychczas było wiele spekulacji na temat tego, jak produkcja Loki rozszerzy horyzonty Marvel Universe. Według głównego prezesa Marvel Studios widowisko wprowadzi odmienne wariacje postaci, gdy już zadebiutuje na platformie Disney plus. Jedna z głośniejszych spekulacji mówi, że Shopia Di Martino zagości jako Lady Loki, która już zdążyła zadebiutować w komiksowych zeszytach.

W rozmowie z Entertainment Weekly, przed czerwcowej emisji serialu, Kevin Feigi wyjaśniał, że cała zabawa uniwersum polega na odkrywaniu alternatywnych wersji klasycznych postaci. Ponadto to właśnie Loki ma poczuć na własnej skórze siłę metamorfozy, która doprowadzi do różnych ciekawych wątków fabularnych. Najwyraźniej Feigi zapowiada odlotową, kosmiczną przygodę z ulubionych antybohaterem Marvela. Spójrzcie na jego komentarz:

„Figlując z multiwersum i czasoprzestrzenią często kreuje się odmienne warianty znanych postaci. W szczególności dotyczy to tytułowej postaci, która będąc w pobliżu od tysięcy lat zdążyła przeżyć wspaniałe, niepowtarzalne przygody. Chęć wypełnienia luki oraz uchwycenia więcej historii antybohatera [były] pierwotnym pragnieniem dla serialu.”

Co sądzicie na temat wypowiedzi Kevina Feige dotyczącej Lokiego? Myślicie, że produkcja pozwoli sobie na odrobinę szaleństwa? Podzielcie się opinią w komentarzach.