Aktualny szósty sezon Legends of Tomorrow będzie ostatnim dla postaci Johna Constantine, którego historia zakończy się już niebawem!

Aktor Matt Ryan wcielił się w postać Johna Constantine’a w swoim własnym serialu dla stacji NBC. Jednakże nie na długo ponieważ producenci postanowili przerwać produkcję bez zakończenia dla pierwszego sezonu.

Na szczęście na świecie istnieje coś takiego jak stacja The CW, która dała kolejną szansę Ryanowi najpierw w krótkim epizodzie w „Arrow”. Później dołączył do obsady Legends of Tomorrow. Aczkolwiek w bardzo zamieszanym szóstym sezonie serialu oglądamy ostatnie chwile przygód jego postaci Constantine’a.

Aczkolwiek sam aktor nie będzie musiał zostać bezrobotnym!

„Podczas gdy rola Johna Constantine’a szóstym sezonie serialu dobiega końca, podróż Matta Ryana z Legendami jeszcze się nie skończyła” – powiedział producent wykonawczy Legend, Phil Klemmer.

Matt Ryan zagra od nowego sezonu rolę doktora Gwyna Daviesa. Według The CW Davies jest opisywany jako ekscentryczny naukowiec z początku XX wieku. Będzie także jedyną nadzieją zespołu w przyszłym sezonie, cokolwiek to znaczy!