Aktor wcielający się w komiksową postać- nauczyciela Petera Parkera, powraca w kontynuacji przygód pajączka pod nazwą No Way Home. Mężczyzna obwieścił wiadomość podczas jednego z odcinków popularnego podcastu The Daily Zeitgeist.

Obsada nadchodzącego Spider-Mana stale się powiększa, jednak artyści biorący udział w projekcie Marvela, są zobowiązani strzec sekrety fabularne nawet po dopieszczeniu produkcji. Mimo ekscytujących wieści na temat comeback’u przyjaznego nauczyciela Juliusa Dell’a, fani w dalszym ciągu oczekują najgorętszych nazwisk widowiska. Mowa tutaj o głośnych domysłach w kwestii pojawienia się kultowych wcieleń pajączka granych przez Tobey’ego Maguire’a oraz Anderwa Garfielda. Aczkolwiek na ten moment ich występ wciąż pozostaje rozdmuchaną plotką.

Tymczasem powrót J.B. Smoove’a jako pana Della został potwierdzony w ostatnio wypuszczonym odcinku podcastu the Daily Zeitgeist. Aktor nie tylko pochwalił się ponownym występem w Spider-Manie, ale również wspomniał o uczestnictwie w różnych projektach uniwersum DC oraz Marvela. A oto jego krótki komentarz:

„Nie mam zielonego pojęcia ilu ludzi tego dokonało, ale jestem zarówno powiązany z Marvelem jak i DC. Byłem w Spider-Manie: Far From Home i powracam w kolejnej odsłonie pajączka! A To nie wszystko, bo podkładam głos krwiożerczej roślince o imieniu Frank, należącej do animowanego świata Harley Quinn.”

Cieszycie się, że J.B. Smoove powróci w skromnej roli nauczyciela Petera Parkera, a może jego potencjał powinien przelać się na zupełnie inną postać? Sekcja komentarzy jest dla was!