Insignis TikTok

@insignis_media na TikToku 

Zadebiutowaliśmy na Tik Toku! Nie mogło nas zabraknąć na tej najpopularniejszej obecnie mobilnej platformie społecznościowej. Dlatego nawiązaliśmy współpracę z grupą Rikkitiki Art Gang. Są to artyści z Krakowa, aktorzy, filmowcy i choreografowie z bazą w offowym teatrze Scena Supernova. Będą nam pomagać w tym, by nasze filmy zawsze trzymały poziom, bawiły, rozśmieszały, dawały do myślenia – i przede wszystkim w oryginalny sposób ukazywały charakter każdej naszej książki.

Insignis TikTok

Zajrzyj na nasz profil, by sprawdzić, co wydajemy, co nas inspiruje i czym chcemy się podzielić z naszymi czytelnikami. Poznasz nasze tytuły z nieco zabawniejszej strony! Na TikToku traktujemy wszystko z przymrużeniem oka i ze sporym dystansem, w czym nam bardzo pomagają nasi przyjaciele z „Rikkitiki Art Gang”. Koniecznie nas zaobserwuj – wtedy będziesz na bieżąco, bo filmy na naszym TikToku pojawiają się regularnie!

Link do profilu: http://bit.ly/ins-tok

A jeśli nie znasz jeszcze TikToka, nie czekaj, tylko ściągnij aplikację na swój telefon i ciesz się niezliczoną ilością krótkich filmików o niesamowicie różnorodnej tematyce, które w kilka sekund sprawią, że zapomnisz o stresie i nudzie. Postaramy się zapewniać ci rozrywkę również z naszej wydawniczej strony.