Najnowsze informacje z świata superhero donoszą, że aktor głosowy Christopher Daniel Barnes znany z użyczania głosu człowiekowi pająkowi, powtórzy swoją rolę w nadchodzącej drugiej części Spider-Man: Into the Spider-Verse.

Strona That Hashtag Show ogłasza wszem i wobec, że Barnes jest w procesie prowadzenia ostatnich rozmów, które rzekomo mają potwierdzić jego obecność w kontynuacji popularnego filmu animowanego od wytwórni Sony. Jednakże rola pajączka z przeszłych lat 90’ ma się ograniczać do kilkunastu minut czasu ekranowego, zaliczając przy tym parę skromniejszych występów i popis w finale widowiska. Co ciekawe produkcja nie odbierze urokliwej kreski przedstawiającej Spider-Mana, wręcz przeciwnie! animatorzy dołożą wszelkich starań, aby jak najlepiej oddać charakter dawnej postaci człowieka pająka z sąsiedztwa.

Pierwsza odsłona filmu Spider-Man: Into the Spider-Verse zawierała wiele postaci pochodzących z kolorowych komiksów z całego pajączkowego świata Marvela, które przynoszą scenarzystom niebotyczne możliwości do wykorzystania w sequelu. Warto zaznaczyć, że film nie posiada jeszcze ani oficjalnego tytułu, ani kompletnej fabuły. Jednak chodzą pogłoski mówiące o pojawieniu się złoczyńcy znanego pod pseudonimem The Spot. Specjalnością przeciwka jest tworzenie niewielkich portali, dzięki którym może dostać się gdziekolwiek zapragnie.

Sony obecnie przygotowuje rozmaite materiały we współpracy z Amazonem, które mają na celu wprowadzenie tych bardziej unikatowych postaci jak The Spot do filmowego uniwersum pajączka. Kontynuacja animacji Into the Spider-Verse, znajduje się w stanie produkcji od zeszłego lata i pojawi się jesienią przyszłego roku.