Na ostatnim zakręcie serialu Supergirl zobaczymy rozwój postaci Dreamer ulegnie znacznej poprawie i zyska nowe moce!

Odkąd aktorka Nicole Maines trafiła do serialu stacji The CW, Supergirl to wywołała naprawdę sporo rozgłosu swoją osobą, a to ze względu, że jest transpłciowa. Dodatkowo jej postać Nia Nal również jest transpłciowa, także fani produkcji doznali niezłego zaskoczenia.

W wywiadzie dla The Wrap, Maines opowiedziała o tym, jak szósty i ostatni sezon Supergirl pokaże jej postać próbującą lepiej zrozumieć swoje moce, ale także zapowiedziała, że wkrótce może powstać „pomost” między jej sferą fizyczną, a sferą snów.

„Kiedy jej siostra i mama odeszły, jedyną osobą, która mogła przekazać jej bardzo ograniczone informacje na temat jej mocy, był Brainiac. I nie mógł jej tego powiedzieć bez ingerencji w kontinuum czasoprzestrzenne. Więc tak naprawdę była po prostu zupełnie sama, próbując po prostu opanować te moce. Jednakże w tym sezonie będzie bardziej ugruntowana starając się zrozumieć i pojąć władzę nad swoimi mocami, by stać się pełnoprawnym superbohaterem.”

Swoje nowe moce pozna, gdy zobaczy w swoim śnie przebłyski z czasów licealnych Kary i Alex. To właśnie ten moment może pomóc przyjaciołom Supergirl, aby wydostać ją z Strefy Widmo.