Elizabeth Olsen ujawnia, czy moglibyśmy zobaczyć Scarlet Witch pojawiającą się w nadchodzącej trzeciej odsłonie serii Spider-Man.

Trzeci film Spider-Mana prowadzony przez Toma Hollanda zapowiada się naprawdę interesująco. Z wieloma znanymi twarzami, które oficjalnie powracają, a także jeszcze z kilkoma niewiadomymi powrotami, co może wskazywać, że będzie to największy film o Spider-Manie. Niektóre z nazwisk, które są już prawie pewne pojawienia się w filmie to Tobey McGuire, Andrew Garfield, Emma Stone, Jamie Foxx, Alfred Molina, Kirsten Dunst i Benedict Cumberbatch. Jedno nazwisko, którego jeszcze nie wymieniono to: Elizabeth Olsen.

Aktorka przeżywa jak dotąd wspaniały rok po debiucie serialu WandaVision i planuje kontynuować zdjęcia do filmu Doctor Strange: Multiverse of Madness. Ale co by było, gdyby mogła również pojawić się w Spider-Man 3? Występując w radiu Capital FM, aktorka mówiła o pojawieniu się w tej produkcji i wydaje się, że jest na to szansa. Oto, co Olsen miała do powiedzenia, gdy zapytano ją o to, czy się w nim pojawi:

Przypuszczam, że mogłabym, gdyby wszyscy w nim wystąpili, ale jeszcze nie pojawiłam się na tej imprezie.

Chociaż nie wygląda na to, że jest to konkretne potwierdzenie, aczkolwiek istnieje duża szansa, że Wanda Maximoff “Scarlet Witch” wspomoże w akcji samego Petera Parkera!